Szkoła Języków Obcych Łódź - Teofilów oraz online cała Polska; dzieci/młodzież/dorośli

Hiszpański dla dorosłych Łódź Teofilów

Język hiszpański dla dorosłych od podstaw

Rozpocznij z Clever naukę języka hiszpańskiego, a my gwarantujemy, że szybko zarazisz się pasją do tego języka, a świat hiszpańskiej kultury pochłonie cię na dobre i wprowadzi słońce w zimowe popołudnia. Dynamiczne zajęcia nastawione na komunikację zapewniają szybki postęp w nauce i satysfakcjonujące rezultaty. Dołącz do naszej grupy pasjonatów języka hiszpańskiego!

Twój Kurs Hiszpańskiego w Clever Łódź

Nasza oferta skupia się na uczestnikach, którzy nie posiadają wcześniejszego doświadczenia z hiszpańskim. Nasi doświadczeni nauczyciele z pasją wprowadzą Cię w świat hiszpańskiego od podstaw, zaczynając od prostych zasad gramatyki, podstawowego słownictwa i praktycznych umiejętności komunikacyjnych.

 • kurs dla osób rozpoczynających naukę od podstaw 
 • zajęcia pełne zagadnień kulturowych i poszerzające wiedzę o świecie hiszpańskojęzycznym
 • wykwalifikowana i doświadczona kadra pasjonatów języka hiszpańskiego
 • przyjazna atmosfera, nowe znajomości, wyjazdy i spotkania integracyjne
Doskonała
Na podstawie 70 opinii
Marta Sobczyk
Marta Sobczyk
2023-09-20
Uważam że to bardzo dobra szkola językowa moje dziecko jest zadowolone z nauczycieli i zajęć a ja z jego efektów pozdrawiam
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
PRO LASER CLINIC ŁÓDŹ
2023-08-11
Szanowni Rodzice. Ta szkoła naprawdę uczy! Szczerze polecam, gdyż po każdych zajęciach dzieci wracają tak zachwycone, że pytają się ile zostało czasu do następnych zajęć. To o czymś musi świadczyć. Serdecznie polecam i z pewnością moje dziecię naukę w Clever będą kontynuować w bieżącym roku szkolnym.
Magda Podkrólewicz
Magda Podkrólewicz
2022-10-06
Profesjonalne i bardzo przyjazne podejście do kursantów, liczebność grupy w sam raz. Z powodów osobistych nie mogliśmy kontynuować kursu, firma zachowała się bardzo fair, pieniądze zostały zwrócone. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec naszej przygody z językiem angielskim w Clever 🙂
Michał Wysocki
Michał Wysocki
2022-08-02
Egzamin poziomujący bardzo przyjemny. Świetna obsługa właściciela i lektora. Tak jak powinno być, tak było. Serdecznie pozdrawiam i polecam.
Joanna W
Joanna W
2022-06-08
Super szkoła do nauki języka i bardzo komunikatywny właściciel. Polecam! 🙂

Zapisy darmowa lekcja pokazowa

Zapisy na kurs języka hiszpańskiego

Najważniejsze informacje:

Poniżej znajdują się kluczowe informacje dotyczące kursu języka hiszpańskiego w naszej  szkole językowej Clever Łódź Teofilów.

 • Lokalizacja zajęc: Łódź Teofilów, Klaretyńska 9
 • Początek kursu: 13 Lutego
 • Terminy: Wtorki 18:00
 • Czas trwania zajęć: 90min

Cennik kurs

 • Opłata miesięczna: 320zł
 • Opłata za semestr: 1280zł

Najczęściej zadawane pytania

Jak mówi stare przysłowie: 'Kto pyta, nie błądzi’. Dlatego, jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy tu, aby Cię wesprzeć!

Jak wyglądają zajęcia z hiszpańskiego dla dorosłych?

W Clever prowadzimy zajęcia w kameralnych grupach, skupiając się na opanowywaniu narzędzi niezbędnych do nawiązywania podstawowej, a następnie bardziej zaawansowanej komunikacji w języku hiszpańskim. Nasz lektor dostosowuje materiały do indywidualnych potrzeb słuchaczy, wykorzystując hiszpańskie podręczniki oraz autorskie materiały.

Czy muszę znać podstawy, aby zapisać się na kurs?

Nie, kurs jest przeznaczony zarówno dla osób bez wcześniejszego doświadczenia z językiem hiszpańskim, jak i dla tych, którzy mieli z nim minimalny kontakt w przeszłości.

Ile kosztuje kurs?

Cena kursu wynosi 320 zł miesięcznie, płatne w ratach lub z góry za semestr (1280 zł).

Co wyróżnia naukę hiszpańskiego w Clever?

Nasz kurs skupia się głównie na umiejętności komunikacji, a nasi lektorzy to pasjonaci z szeroką wiedzą na temat kultury hiszpańskojęzycznej. Nauka odbywa się w przyjaznej, swobodnej atmosferze, co dodatkowo ułatwia przyswajanie materiału.

Kiedy zacznę mówić po hiszpańsku?

Szybkość osiągnięcia umiejętności komunikacji w języku hiszpańskim zależy głównie od zaangażowania i nakładu pracy własnej. Jednak już po roku nauki, uczestnicy zazwyczaj swobodnie poruszają się w sytuacjach życia codziennego.

Zapisz się już teraz!

  Chcesz skorzystać z darmowej lekcji pokazowej czy zapisac się na kurs?

  Masz pytania?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Telefon kontaktowy

  788 357 527

  Adres E-mail

  centrum@clever.edu.pl

  Lokalizacja

  ul. Klaretyńska 9, 91-117 Łódź

  Zadzwoń teraz!