Szkoła Języków Obcych Łódź - Teofilów oraz online cała Polska; dzieci/młodzież/dorośli

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH ŁÓDŹ

Clever > ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH ŁÓDŹ

CLEVER

Kurs angielskiego dla dorosłych Łódź, Konstantynów Łódzki oraz online

Dlaczego warto w końcu opanować język angielski i przełamać barierę mówienia raz na zawsze?

Podobno w pierwszej trójce postanowień noworocznych Polaków jest nauczenie się mówić swobodnie w języku angielskim lub w innym języku obcym. Przekonaj się, że z nami masz szansę zrealizować to postanowienie na dobre!

Bo przecież wszyscy chcemy mieć lepszą pracę lub awansować, ale także cieszyć się podróżami i  swobodną komunikacją na całym świecie. 

Ponad 3.000 kursantów ukończyło już kurs z Clever i płynnie komunikuje się po angielsku – nie czekaj i dołącz do naszych zadowolonych uczniów!

angielski kurs dla doroslych

Angielski dla dorosłych

Jaki kurs możesz wybrać?

 • kurs stacjonarny “dla zapracowanych”  – raz w tygodniu 90 min. zajęć
 • kurs stacjonarny regularny – dwa razy w tygodniu 90 min. zajęć
 • zajęcia indywidualne – Ty decydujesz jak długie mają być zajęcia, w godzinach takich, jakich chcesz – u nas lub u Ciebie
 • zajęcia indywidualne online – bez wychodzenia z domu, termin i długość zajęć ustalamy indywidualnie odbierz darmową lekcję online
 • możesz wybrać kurs tradycyjny z podstawami lub rozszerzeniem gramatyki, ale możesz też zdecydować się na konwersacje – to Ty decydujesz, czego potrzebujesz!
 • masz do wyboru zajęcia z lektorem polskim lub native speakerem
 • oprócz angielskiego uczymy innych języków – hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, norweskiego i w sumie każdego języka, jakiego potrzebujesz!

Pamiętaj, że u nas nie ma żadnych ograniczeń. Nie ma znaczenia  jaki jest Twój obecny poziom, czy uczyłeś się kiedyś języka angielskiego czy nie, ponieważ uczymy dorosłych kursantów na każdym poziomie językowym od A1 do C2.

Możesz do nas dołączyć na dowolnym etapie swojej ścieżki edukacyjnej. Przygotujemy wstępny audyt językowy –  sprawdzimy na jakim poziomie znajomości języka jesteś obecnie i podpowiemy, jaki kurs będzie dla Ciebie najlepszy.

Co warto wiedzieć o naszych kursach?

 • uczysz się tak, jak lubisz – z innymi dorosłymi lub indywidualnie
 • poznasz wspaniałych ludzi, którzy – tak jak Ty – stawiają na rozwój 🙂
 • przełamiesz barierę mówienia  – z nami to wreszcie się uda!
 • dostaniesz dostęp do wszelkich materiałów, jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach
 • masz realny wpływ na to, co się dzieje na zajęciach – zawsze badamy potrzeby naszych grup lub klientów indywidualnych
 • jeśli uczestniczysz w kursie certyfikatowym, otrzymasz testy egzaminacyjne, które Twój lektor każdorazowo sprawdzi i omówi
 • masz na każdym etapie kursu możliwość zmiany grupy (przy zajęciach grupowych)  lub lektora (przy zajęciach indywidualnych – rozumiemy, że między lektorem i uczniem musi być chemia!)
 • jeśli z przyczyn niezależnych (np. choroba) nie możesz uczestniczyć przez dłuższy czas w zajęciach grupowych,  zapewniamy bezpłatne konsultacje z lektorem
 • organizujemy wieczorne spotkania, wspólne wyjścia do miasta, bo uważamy, że nauka powinna iść w parze z zabawą i przyjemnością, a kursanci powinni świetnie się czuć w swoim towarzystwie

Dlaczego warto wybrać zajęcia z Clever?

Bo stosujemy skuteczną i przyjemną metodę Flow do nauki języka

Opracowaliśmy własną metodę Flow, która pozwala na szybkie i bezbolesne opanowanie języka, ograniczając nudne ćwiczenia gramatyczne do minimum i stawiając na komunikację w oparciu o ciekawe materiały.

Bo dopasowujemy lektora do grupy lub do klienta

Wszyscy lektorzy, którzy pracują z dorosłymi, CHCĄ i LUBIĄ pracować z dorosłymi, znajdują z nimi wspólny język, mają z nimi nić porozumienia i … dojrzałość mentalną, która ułatwia komunikację.

Bo wybieramy dla Ciebie najlepszą opcję zajęć

Przed wybraniem kursu rozmawiamy o Twoich potrzebach – jaki poziom w jakim czasie chcesz osiągnąć, ile masz czasu w tygodniu, żeby się uczyć, jaka forma zajęć Ci odpowiada. Sprawdzamy też dokładnie poziom, na którym jesteś. Poświęcamy Ci tyle czasu, ile trzeba, żeby dopasować odpowiedni kurs dla Ciebie.

Bo dbamy o Twój komfort i zawsze traktujemy Cię indywidualnie

Rozmawiamy z naszymi uczniami po pierwszych kilku zajęciach i sprawdzamy, czy wszystko jest ok. Obserwujemy też pilnie rozwój każdego ucznia przez cały rok i sprawdzamy, czy efekty pracy są dla Ciebie zadowalające.

Co mówią o nas nasi kursanci?

Chcę odebrać swój voucher na pierwszą lekcję grupową!
Chcę skorzystać z darmowej lekcji pokazowej zajęć indywidualnych online!

Zapisz się na angielski w Łodzi już dziś!

Chcesz się poszerzać swoje kompetencje? Zależy Ci na ugruntowaniu swojej pozycji na rynku zawodowym? Poszukujesz nowych kierunków rozwoju i chcesz opanować słownictwo z wybranego obszaru, w tym branżowe? Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, angielski dla dorosłych w Łodzi na nie odpowie! Zapraszamy na kurs, który dostosujemy do indywidualnych wymagań i oczekiwań – oferujemy zajęcia stacjonarne, jak i prowadzone online, a także kursy indywidualne z native speakerem lub lektorem.

Opanuj język angielski – Łódź i okolice

Nie musisz mieszkać w Łodzi, żeby skorzystać z naszej oferty. Zróżnicowane godziny zajęć, bogata oferta kursów oraz możliwość nauki online – to wszystko sprawia, że nasza propozycja jest elastyczna i z łatwością dostosujesz ją do swojego harmonogramu codziennych obowiązków. Stawiamy przede wszystkim na swobodę komunikacyjną – priorytetem jest dla nas, abyś opanował angielski w stopniu pozwalającym Ci na prowadzenie konwersacji z obcokrajowcami oraz kontrahentami zza granicy. Kluczem do sukcesu jest praktyczne podejście do posługiwania się językiem. Nie musisz znać skomplikowanych teorii gramatycznych, aby móc porozumieć się po angielsku.

Nauka angielskiego w Łodzi – zobacz, jakie to proste!

Wybierając angielski w naszej szkole, masz pewność indywidualnego podejścia. Nasza współpraca przebiega w kilku krokach:

 • weryfikujemy poziom językowy, na którym się znajdujesz,
 • poznajemy Twoją dyspozycyjność,
 • wsłuchujemy się w Twoje potrzeby – chcemy wiedzieć, czego oczekujesz od zajęć i jakie są Twoje cele,
 • proponujemy kilka opcji kursów – zarówno pod względem czasu, jak i grupy, do której zostaniesz przypisany,
 • gdy ustalimy kwestie formalne, przystępujemy do działania – rozmawiamy i cieszymy się czasem spędzanym z językiem angielskim!

Kurs językowy dla dorosłych jest przygotowywany przez profesjonalnych lektorów i native speakerów, którzy mają bogate doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć. Gwarantują oni starannie zaprojektowane scenariusze i tematy rozmów, dobór odpowiednich materiałów utrwalających słownictwo, a przede wszystkim – miłą atmosferę oraz radość płynącą z rozmowy, niezależnie od tego, na jakim poziomie umiejętności się znajdujesz.

Angielski biznesowy i branżowy? Znajdziesz to u nas!

Jedną z naszych propozycji jest również angielski dedykowany małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Jesteś pracownikiem i chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje? Nasi lektorzy mają odpowiednie kompetencje, aby nauczyć Cię słownictwa związanego z branżą, w jakiej pracujesz. Pomożemy Ci zyskać płynność w prowadzeniu konwersacji koncentrujących się wokół tematów biznesowych, ułatwimy porozumiewanie się z obcojęzycznymi kontrahentami. Proponujemy nie tylko kurs angielskiego, lecz także naukę innych języków: niemieckiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego oraz hiszpańskiego.

Postaw na swój rozwój i rozbuduj swoje kompetencje – naucz się języka obcego i zyskaj swobodę w porozumiewaniu się, niezależnie od okoliczności.

FAQ: Język angielski w Łodzi
Najczęściej zadawane pytania

Czy kurs angielskiego w Łodzi zakończony jest certyfikatem?

Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat z potwierdzonym poziomem.

Jaka metoda jest stosowana podczas nauczania języka angielskiego?

Autorska metoda Flow, która sprawia, że zajęcia przebiegają w przyjaznej, zrelaksowanej atmosferze. Stawiamy na komunikację i praktyczny wymiar nauki języka.

Czy w Clever przygotuję się do międzynarodowych egzaminów z angielskiego?

Przygotowujemy do egzaminów Cambrigde: FCE, CAE, CPE.

Czy potrzebne są książki podczas zajęć?

Tak, podręczniki, dobrane przez metodyka, są doskonałym uzupełnieniem treści zajęć.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Zajęcia grupowe przeważnie rozpoczynają się w godzinach popołudniowych (16-19). Kursy indywidualne są realizowane w porach dogodnych dla kursantów.

Zadzwoń teraz!