Szkoła Języków Obcych Łódź - Teofilów oraz online cała Polska; dzieci/młodzież/dorośli

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH ŁÓDŹ

Clever > ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH ŁÓDŹ

CLEVER

Kurs angielskiego dla dorosłych Łódź, Warszawa oraz online

Dlaczego warto w końcu opanować język angielski i przełamać barierę mówienia raz na zawsze?

Podobno w pierwszej trójce postanowień noworocznych Polaków jest nauczenie się mówić swobodnie w języku angielskim lub w innym języku obcym. Przekonaj się, że z nami masz szansę zrealizować to postanowienie na dobre!

Bo przecież wszyscy chcemy mieć lepszą pracę lub awansować, ale także cieszyć się podróżami i  swobodną komunikacją na całym świecie. 

Ponad 3.000 kursantów ukończyło już kurs z Clever i płynnie komunikuje się po angielsku – nie czekaj i dołącz do naszych zadowolonych uczniów!

angielski dla dorolosych w lodzi

Angielski dla dorosłych

Jaki kurs możesz wybrać?

 • kurs stacjonarny “dla zapracowanych”  – raz w tygodniu 90 min. zajęć
 • kurs stacjonarny regularny – dwa razy w tygodniu 90 min. zajęć
 • zajęcia indywidualne – Ty decydujesz jak długie mają być zajęcia, w godzinach takich, jakich chcesz – u nas lub u Ciebie
 • zajęcia indywidualne online – bez wychodzenia z domu, termin i długość zajęć ustalamy indywidualnie odbierz darmową lekcję online
 • możesz wybrać kurs tradycyjny z podstawami lub rozszerzeniem gramatyki, ale możesz też zdecydować się na konwersacje – to Ty decydujesz, czego potrzebujesz!
 • masz do wyboru zajęcia z lektorem polskim lub native speakerem
 • oprócz angielskiego uczymy innych języków – hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, norweskiego i w sumie każdego języka, jakiego potrzebujesz!

Pamiętaj, że u nas nie ma żadnych ograniczeń. Nie ma znaczenia  jaki jest Twój obecny poziom, czy uczyłeś się kiedyś języka angielskiego czy nie, ponieważ uczymy dorosłych kursantów na każdym poziomie językowym od A1 do C2.

Możesz do nas dołączyć na dowolnym etapie swojej ścieżki edukacyjnej. Przygotujemy wstępny audyt językowy –  sprawdzimy na jakim poziomie znajomości języka jesteś obecnie i podpowiemy, jaki kurs będzie dla Ciebie najlepszy.

Co warto wiedzieć o naszych kursach?

 • uczysz się tak, jak lubisz – z innymi dorosłymi lub indywidualnie
 • poznasz wspaniałych ludzi, którzy – tak jak Ty – stawiają na rozwój 🙂
 • przełamiesz barierę mówienia  – z nami to wreszcie się uda!
 • dostaniesz dostęp do wszelkich materiałów, jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach
 • masz realny wpływ na to, co się dzieje na zajęciach – zawsze badamy potrzeby naszych grup lub klientów indywidualnych
 • jeśli uczestniczysz w kursie certyfikatowym, otrzymasz testy egzaminacyjne, które Twój lektor każdorazowo sprawdzi i omówi
 • masz na każdym etapie kursu możliwość zmiany grupy (przy zajęciach grupowych)  lub lektora (przy zajęciach indywidualnych – rozumiemy, że między lektorem i uczniem musi być chemia!)
 • jeśli z przyczyn niezależnych (np. choroba) nie możesz uczestniczyć przez dłuższy czas w zajęciach grupowych,  zapewniamy bezpłatne konsultacje z lektorem
 • organizujemy wieczorne spotkania, wspólne wyjścia do miasta, bo uważamy, że nauka powinna iść w parze z zabawą i przyjemnością, a kursanci powinni świetnie się czuć w swoim towarzystwie

Dlaczego warto wybrać zajęcia z Clever?

Bo stosujemy skuteczną i przyjemną metodę Flow do nauki języka

Opracowaliśmy własną metodę Flow, która pozwala na szybkie i bezbolesne opanowanie języka, ograniczając nudne ćwiczenia gramatyczne do minimum i stawiając na komunikację w oparciu o ciekawe materiały.

Bo dopasowujemy lektora do grupy lub do klienta

Wszyscy lektorzy, którzy pracują z dorosłymi, CHCĄ i LUBIĄ pracować z dorosłymi, znajdują z nimi wspólny język, mają z nimi nić porozumienia i … dojrzałość mentalną, która ułatwia komunikację.

Bo wybieramy dla Ciebie najlepszą opcję zajęć

Przed wybraniem kursu rozmawiamy o Twoich potrzebach – jaki poziom w jakim czasie chcesz osiągnąć, ile masz czasu w tygodniu, żeby się uczyć, jaka forma zajęć Ci odpowiada. Sprawdzamy też dokładnie poziom, na którym jesteś. Poświęcamy Ci tyle czasu, ile trzeba, żeby dopasować odpowiedni kurs dla Ciebie.

Bo dbamy o Twój komfort i zawsze traktujemy Cię indywidualnie

Rozmawiamy z naszymi uczniami po pierwszych kilku zajęciach i sprawdzamy, czy wszystko jest ok. Obserwujemy też pilnie rozwój każdego ucznia przez cały rok i sprawdzamy, czy efekty pracy są dla Ciebie zadowalające.

Co mówią o nas nasi kursanci?

Chcę odebrać swój voucher na pierwszą lekcję grupową!
Chcę skorzystać z darmowej lekcji pokazowej zajęć indywidualnych online!