Szkoła Języków Obcych Łódź - Teofilów oraz online cała Polska; dzieci/młodzież/dorośli

OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH

NASZE KURSY

Kursy językowe w Łodzi, Konstantynowie Łódzkim i on-line – sprawdź naszą ofertę!

Chcesz poszerzyć umiejętności komunikacyjne w języku angielskim? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę i potrzebujesz poznać podstawy? Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów – każdy znajdzie u nas propozycję idealną dla siebie! W Clever dostosowujemy sposób prowadzenia zajęć, ich zakres oraz poziom do indywidualnych możliwości uczestników, wieku oraz potrzeb. Poznaj naszą ofertę i zapisz się na kurs!

Nauka języków obcych – z nami to przyjemność

Niezależnie od tego, w jakim wieku rozpoczynasz kurs językowy, wybierając naszą szkołę, masz pewność świetnej zabawy! Stawiamy przede wszystkim na miłą atmosferę, która przyspiesza przyswajanie nowego słownictwa i sprzyja motywacji do nauki. W naszej ofercie znajdziesz angielski dla dzieci prowadzony starannie opracowaną metodą, bazującą przede wszystkim na zabawie. Na czym polega nauka języka angielskiego dla dzieci? Opiera się na kilku podstawowych filarach:

  • radości z udziału w zajęciach,
  • rozbudzeniu w maluchach miłości do języka,
  • opanowaniu najważniejszych zwrotów, które można wykorzystać w codziennym życiu.

Podstawy angielskiego dla dzieci są kierowane najmłodszych – mogą z nich skorzystać maluchy w wieku od 4 do 6 lat. Prowadzimy też zajęcia dla uczniów szkół podstawowych oraz kursy językowe dla młodzieży.

Postaw na swój rozwój – wybierz angielski i inne języki dla dorosłych

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć naukę języka obcego. Zapraszamy osoby w każdym wieku na kurs angielskiego dla dorosłych. To okazja do szybkiego opanowania podstawowych zwrotów oraz poszerzania umiejętności komunikacyjnych, a także rozwijania słownictwa, przełamania bariery mówienia i swobodnego komunikowania się w innym języku! W Clever prowadzimy również angielski dla seniorów oraz kursy językowe dla firm – z nami rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe i poznasz specjalistyczne słownictwo branżowe. Wspieramy też Twój rozwój osobisty po angielsku – znajdziesz u nas coaching biznesowy i kariery, który może być prowadzony w wybranym przez Ciebie języku.

Wygodne i nowoczesne kursy językowe online

Brakuje Ci czasu na standardowy kurs językowy w stacjonarnej formie? Wybierz angielski online – to zajęcia z lektorem prowadzone o dogodnej dla Ciebie porze, na których rozbudujesz słownictwo i poczujesz się pewnie podczas rozmowy w obcym języku. Bez wychodzenia z domu możesz nauczyć się angielskiego, dopasowując godziny spotkań do Twojego planu dnia.

 Stawiasz na rozwój i chcesz piąć się po szczeblach kariery oraz rozbudowywać swoje CV o nowe umiejętności? Pragniesz zmienić pracę, wyjechać za granicę? Wybierz nasze kursy – oferujemy też inne języki, wśród których znajdziesz hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski i francuski oraz polski dla obcokrajowców.

Zadzwoń teraz!