O nas

Pomagamy skutecznie opanować język, dostarczając profesjonalne zajęcia: w dogodnych terminach, pod wskazany adres, w zamówionych przez klienta „pakietach” lub w tradycyjnej, choć oryginalnej formie.

CLEVER TO TWOJA SZANSA!

POTRAFIMY NAUCZYĆ POPRZEZ CIEKAWE I NIESZABLONOWE FORMY ZAJĘĆ

Clever Centrum Języków istnieje na rynku od 2008 roku. Nauczanie to nie tylko nasza praca, ale nade wszystko radość z dzielenia się wiedzą i poznawania nowych osób. Jakość oferowanych przez nas usług sprawiła, że cieszymy się zaufaniem setek klientów na terenie Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic i Krakowa.

Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych lektorów osiągniesz wymarzony językowy cel. Stawiamy na jakość i rezultaty w najszybszym możliwym terminie.

Współpracujemy z firmami i instytucjami publicznymi, ale nasza oferta przygotowana jest także dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz klientów indywidualnych.

Cieszymy się również stale rosnącym zaufaniem na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Clever Language Learning - nasza spółka-siostra, jest to odpowiedzią na zmieniające się trendy w branży edukacyjno-szkoleniowej, związane z coraz bardziej popularną nauką on-line. www.clever.uk.net

clever o nas

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

• przeprowadzamy bezpłatny test znajomości języka
  • przygotowujemy indywidualny program nauczania w zależności od Twoich potrzeb
  • zapewniamy dobór materiałów zgodnie z Twoimi zainteresowaniami
  • wykorzystujemy Twoje mocne strony, by uzyskać jak najlepsze efekty
  • zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną na grupowym, stacjonarnym kursie językowym

ELASTYCZNOŚĆ

• Ty decydujesz kiedy i gdzie się uczysz w domu, w biurze, w kawiarni czy przez Internet
  • wybierasz formułę zajęć: indywidualne lub grupowe
  • dojeżdżamy w dogodne dla Ciebie miejsce na terenie Warszawy oraz Łodzi
  • możesz wybrać zajęcia stacjonarne w Łodzi na Teofilowie (okolice osiedla Nowe Złotno)
  • wykupujesz tyle zajęć, w ilu chcesz uczestniczyć - system Lang Box (dotyczy kursów indywidualnych)

SKUTECZNOŚĆ

• zapewniamy zajęcia, po których nabierzesz swobody w komunikacji w języku obcym
  • jeśli wyjeżdżasz do pracy lub na studia i potrzebujesz formalnego certyfikatu, przygotujemy Cię do niego
  • nasi doświadczeni lektorzy nie tylko przygotują Cię do każdego egzaminu, ale też pokażą różnorodność strategii, które ułatwią Ci zdać taki egzamin

Pomagamy realizować plany i spełniać marzenia, zapewniając przyjemną naukę z realnie odczuwalnymi postępami.

Uczymy swobodnego posługiwania się językami – prosto i skutecznie!